Przepis na batoniki sernikowe margarita

Przepis na batoniki sernikowe margarita

Batoniki sernikowe margarita

Batoniki sernikowe margarita

Deser bez pieczenia inspirowany margaritą zaspokoi zapotrzebowanie na słodko-cierpki, kremowy deser, który jest całkowicie chłodny. Sugerujemy zrobienie dwóch porcji tego deseru bez pieczenia i przechowywanie jednej w zamrażarce na szybką przekąskę w upalny dzień

Czas przygotowania

20 minut

Kalorie

-

Węglowowdany

-

Białka

-

Tłuszcze

-

Batoniki sernikowe margarita - Składniki

Jak przygotować batoniki sernikowe margarita


Naczynie do pieczenia o wymiarach 9 ”x 9” wyłożyć papierem do pieczenia. Pozostaw paski zwisające z krawędzi naczynia, aby można je było później łatwo wyjąć.

W dużej misce wymieszaj pokruszone precle, olej kokosowy i cukier, aż dobrze się połączą. Wciśnij masę na dno naczynia do pieczenia. Wstaw do lodówki na 10 minut.

Ubij ser śmietankowy i cukier puder w dużej misce mikserem ręcznym, aż masa będzie puszysta i lekka, około 2 minuty. Dodaj połowę skórki z limonki i wszystkie pozostałe składniki oprócz soli. Miksuj na niskim poziomie przez około 30 sekund lub do momentu, gdy wszystko zostanie dobrze połączone.

Rozłóż mieszaninę równomiernie na cieście. Posyp pozostałą skórką z limonki i różową solą wierzch nadzienia serka śmietankowego.

Wstaw do zamrażarki na około 1 godzinę lub do uzyskania twardej masy. Użyj zwisu pergaminu, aby wyjąć z blachy. Pokroić na 16 kwadratów. Przechowywać w zamrażarce, pozostawić batony do rozmrożenia do 5 minut przed podaniem.

Zobacz inne nasze przepisy